Güneş Paneli ile elektrik üreten Solar Hazır Paketler

 

Aşağıda listelemiş olduğumuz güneşpaneli paket sistemlerimiz ve ayrıntılarını görebilirsiniz. Size en uygunfiyat ve kalite ile sunuduğumuz bu paketler ile elektrik olmayan her yerdeihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.  En çok kullanılan yerler ev, bağevleri, yat , karavan , konteynır, hobi evleri , av evleri, arıcılık , geziciişletmelerdir. Solar Paket içeriğini görmek için resimlerin üzerinetıklamanız yeterlidir.  sunduğumuz ürünlerle bedava elektrik üretebilir,kimseye bağımlı kalmazsınız.  Daha önce kurulumunu yaptığımız ve çalıştığıkanıtlanmış garantili ürünlerdir. 

Güneş Enerjisi Sistemi Tasarlayın

Eğer bu kategorideki ürünler size göredeğilse, kendinize özel güneş paneli paketitasarlayabilirsiniz. bunun için Güneş Enerjisi Blog sayfamızıinceleyiniz. bunun için zamanınız yoksa bizimle iletişime geçiniz.

 

Güneş Enerjisi hazır Paketleri Hakkında 

 

Güneş enerjisi paketlerimiz sistemdengesi içerisinde bütün malzemeler birbirleri ile uyumlu olarak dizaynedilmiştir. bu konuda sistem dengesi ile ilgili yazımızı okuyunuz. Ürünleri tek tek almak isterseniz mutlaka sistemdeki bileşenlerin bütünözelliklerini bilmeden bu işe kalkışmayınız.Bizden yardım alınız. Güneşpaneli paketlerimiz monokristal ve polikristal yapıdaki kaliteli ve ucuzürünlerin bir dengesi ile oluşturuldu. Hem ucuz hem de kaliteli.  Güneşpaneli elektrik sistemlerimiz Türkiye ortalaması baz alınarakoluşturulmuştur.  5 saat güneş olduğu varsayılmıştır. yaz aylarında ortalamanınüzerine çıkabilir ancak kış aylarında ortalamanın altına inebilir. Yılın hangiaylarında kullanım yapılacak bize bildirirseniz size ay ay ortalamaüretimlerinizi verebiliriz. Bir diğer önemli konuda kullanılacak aletlerinenerji tasarruf oranıdır. eski tip enerji canavarı ürünler yerine A+++ veya A++ürünler kullanmak sistem verimini arttıracaktır.  Güneş süresinin azolduğu günlerde kullanımınıza olumlu katkı sağlayacaktır.  Kış aylarındakullanım yapacak olan kişiler Güneş Paneli ve Rüzgar Türbini sisteminin birarada kullanıldığı ( hibrit ) enerji sistemini düşünebilir. 

 

Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi Fiyatları

 

Sistemlerimizde birçok farklı güneşpaneli paket fiyatı göreceksiniz, Neden fiyatlar çok değişken dediğinizi duyargibiyim.  Sebebi şudur ihtiyaçlarınız ne kadar değişkense sistemlerimizdebir o kadar değişmektedir. kullanım arttıkça malzemeler çoğalmakta ve fiyatlarıyükselmektedir. küçük güneş enerjisinden elektrik üretimi sistemlerinfiyatları 800 tl den başlayıp 12500 tl ye kadar iken daha büyük sistemler 12500tl den başlayıp  50000 tl ve daha fazlası olabilmektedir. fiyatlar tamamenkullanıcının taleplerine göre değişkendir.

Solar Hazır Paketlerde Neler var ?

Güneş Paneli , Jel Akü, Şarj Kontrol Cihazı, İnverter ,Solar Kablo , Konnektör bulunmaktadır.

 

Kategorimizde bulunan bazı Güneş Enerjisi Paketleri aşağıdadır

 

1 kw güneş enerjisi ev tipi, 2 kw güneş enerjisi ev tipi,3 kw güneş enerjisi ev tipi, 4 kw güneş enerjisi ev tipi, 5 kw güneş enerjisi ev tipi, 10 kw güneş enerjisi ev tipi, 15 kw güneş enerjisi ev tipi, 20 kw güneş enerjisi ev tipi, 30 kw güneş enerjisi ev tipi, 50 kw güneş enerjisi ev tipi, 100  kw güneş enerjisi ev tipi, 250 kw güneş enerjisi ev tipi, ve daha fazlası. Daha önce müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda elektrik enerjisi ihtiyaçlarını Güneş Paneli sistemleri ile çözümledik. size de bağ, bahçe, karavan, villa, çiftlik, depo, ahır tekne,karavan,yat gibi elektrik ihtiyacı olan yerlerinize güneş paneli ve Rüzgar Türbini ile paket sistem GES (güneş enerjisi sistemi) tedarik etmekteyiz. Bu kategoride bulacağınız çeşitli güneş paneli hazır paketlerini bulabilirsiniz, diğer paketler ile fiyatını ve kalitesini karşılaştırabilir, detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.